Ota yhteyttä

Keskustele myyntimme kanssa tehokkaista ratkaisuista seulontaan, murskaukseen ja ponttonialavaunuihin liittyen.

Image

Jari Mattila
Myynti Seulakauhat

040 010 3923
jari.mattila@remu.fi

Image

Jari Niemi
Myynti Big Float

0400 167 227
jari.niemi@remu.fi

Image

Perttu Moisio
Myynti-insinööri | Takuu ja varaosat | IT

0400 263 484
perttu.moisio@remu.fi

Image

Esa Jaakkola
Tuotantopäällikkö

040 166 2633
esa.jaakkola@remu.fi

Image

Jussi Saari
Insinööri

0400 516 653
jussi.saari@remu.fi

Image

Petri Sikiö
Esimies, kokoonpano

040 354 9033
petri.sikio@remu.fi

Image

Jonne Mäkelä
Esimies, hitsaus

0400 983 743
jonne.makela@remu.fi

Image

Satu Pihala
Talousjohtaja | Logistiikka

0400 225 427
satu.pihala@remu.fi

Image

Hanna Rissanen
Markkinointi- ja henkilöstöpäällikkö

040 747 0868
hanna.rissanen@remu.fi

Image

Juha Salmi
Toimitusjohtaja

0400 580 505
juha.salmi@remu.fi

Image

Remu on suomalainen konepajayritys, joka suunnittelee, valmistaa ja myy seulakauhoja, murskakauhoja ja kaivinkoneen ponttonialavaunuja.

Inhantie 7 FI-63700
Ähtäri, Finland
info@remu.fi
+358 20 743 1160

8 Hemlock St Old Orchard
Beach 04064 Maine, USA
usa@remu.fi
+1 888 600 0018

Linkit